Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW

6 300 ЕУР

Се продава од: Marjan 24 окт. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Vo odlicna sostojba bez nikakov vlozuvanje vo nego so solid a potrosuvacka 7l gracka 5lna otvoreno
Leaflet
Кон почеток