Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d

5 500 ЕУР

Се продава од: Robert Donchovski 15 фев. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se prodava BMW 320d so slednava oprema:

* Dvozonska Klima - Climatronic
* Board Comp.
* Temspomat
* Klima folii
* Komandi na volan
* Parking senzori ( Fabrichki )
* Xenon ( Fabrichki )
* Senzor za Dozd
* Senzor na vnatreshen retrovizor
* Maglenki
* Elek. na Prozori i Retrovizori
* Airbaag x8, ABS, ESP, AUX
* Centralno so dalechinsko ( 1 Kluch )
* Alum.Bandazi 16
*Registrirana cela godina.
Robert Donchovski
078384110
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации