Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava BMW 320 dizel

17 000 ЕУР

Се продава од: Dusko 13 јан. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se prodava BMW 320 Dizel
Poveke info na 078405752 Dusko
Leaflet
Кон почеток