Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D E46

4 000 ЕУР

Се продава од: Angela Atanasovska 05 септ. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
maksimalno socuvano.motor i menuvac garantirano odlicni,oprema poseduva:
kozen enterier
dva para aluminski bandazi so zimski i letni gumi
zatemneti stakla so atest vo soobrakjajna
klimatronik raboti perfektno
bord kompjuter
tempomat
kontrola na volan
kozen volan
elektrika na site cetri vrati
centralno
podesuvanje na retrovizori elek.
airbeg
protiv prolizguvanje
cd radio i drugo.
fnatresno fabrika neosteteno
registrirano cela do 6ti mesec 2019 so zelen karton
realni kilometri
servis redoven moze da se proveri
za zamena druga cena
Angela Atanasovska
077584424
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации