Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D

2 800 ЕУР

Се продава од: Petre 28 ноем. 02:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Odlicno odrzuvan, bez sminka, registriran do januari 2021 godina.
Leaflet
Кон почеток