Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW E46 320D REDIZAJN 150KS REGISTRIRAN

3 400 ЕУР

Се продава од: MERCEDES 06 мар. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
077863612
BEZ ZAMENI
REGISTRIRAN DO 01.2022
18 KI BANDAZI ORIGINAL E46
PARKING SENZORI
ANGEL EYES
DVA KLUCA
TOP SOSTOJBA
077863612
MERCEDES
077863612
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации