Македонски | Shqip | English |

BMW 320D 163KS Efficientdynamics

Оглас од претпријатие. Се продава од: Olympia Motors Outlet 08 ноем. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 900 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
ABS,ESP, Airbag , Crusise control , Eлектрика на предни и задни прозорци, Електрично подесување на ретровизори, Греачи на ретровизори, Мултифункционален кожен волан со команди, ,Koнекција со smartphone, Патен компјуетер, Клима Уред -климатроник, Isofix систем на задни седишта,Алуминиумски фелни, Сензор за дожд, START-STOP функција, Магленки,Индикатор за притисок во пневматици,Радио cd, Eco Pro, Comfort и Sport опција за управување, Алуминумски фелни.

Повеќе информации на : www.omo.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток