Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d

3 800 ЕУР

Се продава од: Ariton 26 мај 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se Prodava bmw 320d
4 novi letni gumi
navigacija
zadna kamera
tempomat
registrirana do 08.2020
zelen karton
Leaflet
Кон почеток