Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d m paket -07

10 250 ЕУР

Се продава од: Haris 04 фев. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
Se prodava bmw 320 dizel so full oprema
-crna koza
-profesionalna navigacija
-panorama
-parking senzori
-xenon
-memori sedista
-harman kardon ozvucuvanje
-greaci vo sedista
-klimatronik
Kolata e redovno servisirana i nema nikakva mana registrirana samo za vistinski ljubiteli na luksuz...
Leaflet
Кон почеток