Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw F30 facelift 320d Sport

19 500 ЕУР

22 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Euro Spektar 11 јан. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата

Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Mercedes Benz C 220 CDI /// 120.000km* 19 350 МКД
Bmw 320d /// Facelift * Avtomatik * 2010 10 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e uvezena od Germania ima plateni site davacki do registraci maximum socuvana bez greka *Full Oprema* za poveke info tel: 0038971939900
Auto Euro Spektar
071939900
Leaflet

Auto Euro Spektar

9 Огласи во продавницата
Mercedes Benz C 220 CDI /// 120.000km* 19 350 МКД
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Seat Leon 2.0 TDI FR 11 700 ЕУР
Кон почеток