Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW M3 320D 166KS FULL OPREM

Се продава од: bmw 29 ноем. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320D 2001G 166KS
reg 08.10.2019g
4 novi gumi so all.bandasi 17 3 KLUCA
smeneto e nova llamela potisna
OPREMA> M branik engelys kseson koza
greaci sedisti parg.senzori siber
abs esp senzor pro lizguvanje
kolata e tip top vo ekstra sostojba
zamena moza so vasa doplata
cena e 3700e
Кон почеток