Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 -03

3 500 ЕУР

Се продава од: Daniel 15 мар. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Prodava mnogu dobro bmw pali vozi vo ispravna sostojba m pamet abs aesr tempomat bord elektrika na stakla 4Novi Gumi 078328985 daniel
Leaflet
Кон почеток