Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam BMW 320d "FULL OPREMA"

3 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PRODAVAC 17 јун. 17:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
320
Prodavam BMW 320d 136ps

FULL OPREMA
PRODAVAC
070602094
Leaflet
PRODAVAC

PRODAVAC

1 Огласи во продавницата
Кон почеток