Македонски | Shqip | English |

BMW 320 -02

Се продава од: Gagoo 27 јан. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
kolata e vo odlicna sostojba uvezena od holandija full oprema registrirana novi gumu al bandasi i dr vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток