Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320D 2009

5 800 ЕУР

14 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 09 септ. 15:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4tdci klimatronik 2011 4 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
VW Golf 6 Variant 1.6TDI comfortline 2010 5 800 ЕУР
VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320D
GOD.NA PROIZV.12/2008
POM.KM.190.000

OPREMA;KLIMATRONIK,AIRBAG,MAGLENKI,
AL.BANDASHI,,EL.STAKLA,TEMPOMAT,NAVIGACIJA,EL.RETROVIZORI...

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI  KLIMA-07 7 800 ЕУР
SEAT IBIZA 1.9TDI LIMITED-09 4 700 ЕУР
VW Golf 2.0 TDI goal full oprema 2007 4 700 ЕУР
Audi A4 avant 2.0tdi 2007 3 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации