Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d - 03 navi 6 brzini

5 900 ЕУР

Се продава од: bmw 08 мар. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e fabrika kako nova se e smeneto nisto netreba da se menuva i ulozuva vo nejze novi gumi amortizeri kompleten servis so navigacija golema ima vgradeno i cip proizvedena e dekemvri 2003 god.mnogu mala potrosuvacka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации