Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 -02

3 900 ЕУР

Се продава од: saso 03 апр. 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 150 KS FACELIFT 2002
210000 - 220000 km
klimatronik
abs
novi letni i zimski gumi 16 so bandazi
vrsen redoven servis
pali - vozi

kontakt :saso 078 217 621
Leaflet
Кон почеток