Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 -07

6 500 ЕУР

Се продава од: Dimitar 08 мар. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 Benzin, kupen od prv sopstvenik, so tocna kimometraza proverena vo BMW Mcar.
Redovno odrzuvana, servisirana vo Mcar. Od oprema ima se osven kozeni sedista.
Registrirana so zelen karton do 27.11.2020.

Cena fiksna 6500eur.
Ako ne ti odgovara cenata ednostavno preskokni i odi na drug oglas.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации