Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 150ks facelift

4 900 ЕУР

Се продава од: Zoran 27 дек. 01:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se prodava bmw e46 320 150ks facelift 2003god registrirano so zelen karton 4 gumi novi 6 brzini poveke info na 078 426 593
Leaflet
Кон почеток