Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 Benzin

6 500 ЕУР

Се продава од: Dimitar 15 мај 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 I so orginalni 71000km.
So full oprema osven koza
Dvozonska klima
Tempomat
Avtomacki svetla
El, prozori
Soncevkrov
Samozatemnuvacki retrovizor
Nova kola za malku pari
So zelen karton reg do 11.2020
Dimitar
070581407
Leaflet
Кон почеток