Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 D itno

4 700 ЕУР

Се продава од: Dalibpr 18 авг. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se prodava BMW 320 D
EURO 4
2008 GOD
120 KW 164 KS
ENGELS FAROVI
AL BANDASI
6 STEPEN MENUVAC
FUL OPREMA
KOLATA E NA BG TABLI
Dalibpr
078666039
Кон почеток