Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d

6 500 ЕУР

7 300 ЕУР

Се продава од: Loreta 21 септ. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e reg. do 02.2021
Od oprema ima:
Navigacija,
bord kompijuter
Parking senzori
komandi na volan
tempomat
kozen interier
klimatornik
aluminiumski bandzi 17ki
senzori na brisaci
senzori za svetlina
AUX, bluetooth, CD, DVD
ABS, ESP, ASC sistemi na stabilnost
DTC-sistem protiv prolizguvanje
START/STOP sistem

Leaflet
Кон почеток