Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Се продава од: Stefan Вчера 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e odlicna pali vozi full oprema registrirano
Stefan
 
077520630
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации