Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava BMW 320

2 500 ЕУР

Се продава од: Saso 30 јан. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
1998 god vo odlicna sostojba
Кон почеток