Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 -00

3 800 ЕУР

Се продава од: pere kostov 13 ноем. 05:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Smeneto ujle,filtri,plocki,komplet prednica
Reg 12 meseci
Bord,el.na site stakla,fabricko radio,cetirikrak volan.bez komandi,sportski spirali,18ki bmw bandazi
Kontakt samo na tel
pere kostov
078563079
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации