Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 320 e46

2 400 ЕУР

Се продава од: Vasko 13 јан. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Pali vozi, registrirana do 11/2021. Ima dva para gumi , zimski i letni sose bandashi. Na slikata e so zimskite gumi. 360000 km
Leaflet
Кон почеток