Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d -07

6 900 ЕУР

Се продава од: Xxxx 19 јун. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Bmw 320d 2007 godina 218000km.
Leaflet
Кон почеток