Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 ЕУР

Се продава од: Igor Денес 01:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Avtomobilot e donesen od Belgija
100%realni kilometri so servisna istorija moze da se proveri vo BMW ili servis po vas izbor....
Potrosna 4.5L/100km
So osum stepen ZF avtomatski menjac
077 725 333
Leaflet
Кон почеток