Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 ЕУР

Се продава од: Igor 22 септ. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
100% realni kilometri
Modern-line
077 725 333
Leaflet
Кон почеток