Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D MODERN-LINE -14

11 990 ЕУР

Се продава од: Igor 26 јан. 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Модел
320

100% Realni km moze da se proveri po vas izbor
So full opremema
Dva kluca
Bez zamena!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток