Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d so golema navigacija perfektno

Се продава од: Martin Ivanov 22 ноем. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Sedan
Модел
320
Bmw 320 2008(prva registracija) so golema profesionalna navigacija, registrirana do februari slednata godina, so novi 4 gumi i napraven servis ulje, filtri. So 2 kluca, moze da se vidi i proveri vo bilo koj servis.
Martin Ivanov
078270511
Leaflet
Кон почеток