Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D -09 Facelift

7 500 ЕУР

Се продава од: Labi 09 окт. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
193.000km
2.0 dizel
Automatik
2009 Facelift
177ks
Reg do 2021
Bixenon
2020 fellgi 18’ so 2020 letni gumi + zimski gumi so 17’ fellgi
Bez zamena
Leaflet
Кон почеток