Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D -16

14 600 ЕУР

Се продава од: Tamer Вчера 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
Proizvedeno/Prodhuar: 09.2016
KM: 166000 KM
Version: Selection COP
Motor: CO2 (Najnov sistem na motor so minimalna potrosuvacka)

Kolata e kupena direktno od BMW Lizing Bank - Minhen.
Кон почеток