Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW compact 320d -05 Full

2 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf Денес 18:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.2 -03 donesen od Svajcarija 2 350 ЕУР
Mercedes A 170 cdi AUTOMATiK 1 900 ЕУР
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
Opel Vectra 2.2 dti -05 full oprema socuvano 2 450 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
Bmw compact 320d
Gold 2004-5
Full oprema
Klimatronik
Abs
Servo
Airbag
Bord conputer
Al felni
Dobri gumi
Sacuvano
Moze zamena
Auto plac cile tetovo
Info 070827441
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
Opel corsa 1.2 benzin -04 Sega donesen od Ch 2 450 ЕУР
Opel Corsa 1.2 -03 donesen od Svajcarija 2 350 ЕУР
Renault Megane 1.5 tdci -05 Full oprema 1 650 ЕУР
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 ЕУР
Кон почеток