Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW

2 950 ЕУР

Се продава од: Mustafi 02 јан. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 D
100KW/136KS
210....KM POMINATO
REG DO 26.12.2021
ATEST FOLI
M PAKET, IMA PROSTOR ZA CENA
MOTOROT VO DOBRA SOSTOJBA PALI VOZ
Mustafi
072269734
Leaflet
Кон почеток