Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW Е 93 cabriolet od Mak-Kar so 101000km

14 500 ЕУР

Се продава од: Dean Angelov 27 мај 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
320
Prodavam BMW e93 kabrio kupeno vo Mk Mak-kar benzin 320i so pominati 101000km original km prva registracija 10.2007 kolata e edinstvena so M3 branici I M3 pragovi novi gumi I bandazi 18” sredena za licen keif servis komplet ulje filtri svekici sega napraven oprema full mana nikakva pali I vozi registrirana do 1.04.2020 so zelen karton moze da se vidi vo sekoe vreme poveke info na 072266885.
Dean Angelov
072266885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации