Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 323I -98

1 700 ЕУР

Се продава од: bmw 15 јул. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Модел
323
SE PRODAVA BMW 323I E36 125kw 98GODINA vo odlicna sostojba full oprema registrirana vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации