Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 325 E36

1 000 ЕУР

1 200 ЕУР

Се продава од: Cvetan 08 фев. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Седан
Модел
325
Voziloto e pregreano i ima izduvan dihton na dekla..
El stakla
El retrovizori
Greachi na sedishta
Klima
Sistem za prolizguvanje...
Poveke info 078-248-003
Cvetan
 
078248003
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации