Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 525

7 700 ЕУР

Се продава од: Arber 23 фев. 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
325
Prodavam BMW 525 -2004 godina odlicno socuvana.
-Ksenon
-Koza
-Tempomat
-Senzori zadni i predni
-Greaci na prednite sedista
-Klima
-Redovno servisirana
-Multifunksionalen volan
Кон почеток