Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 325d

9 200 ЕУР

Се продава од: Ice 08 јан. 09:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
325
Prodavam BMW 325 vo top sostojba
Leaflet
Кон почеток