Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW GT328IXdrive 2015

16 ЕУР

Се продава од: Altin 04 јул. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
328
Kollata e vo od licna sostojba so full oprema so praen servis diskovi gurtna ulje gumi novi letni 19 ZIMSKI 17 novi mozhe da se proverit vo oglasen servis za BMW
Leaflet
Кон почеток