Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 328i xdrive -09

10 500 ЕУР

Се продава од: Bmw 15 апр. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Купе
Модел
328
Se prodava Bmw 328i xdrive od 2009god,246ks,na bugarski tablici.Voziloto e vo Skopje.Ultra full oprema i orginal 106.000km.
Leaflet
Кон почеток