Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Се продава од: Timko 03 авг. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Купе
Модел
330
Prodavam Bmw 330ci 170kw 231ks
Kolata e vnos od Svajcarija napravena na bugarski tabli so kompleten servis, full M paket oprema 19ki Oem M3 felni.
Za poveke info javete se
Kompletni dokumenti zadolzitelen prefrlok na lice so Bg pasos.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации