Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330xd - 02

6 300 ЕУР

Се продава од: Ekrem 10 фев. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
bmw 330xd full oprema so 4 zimski gumi
Leaflet
Кон почеток