Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw 330 dizel 2001

0 ЕУР

Се продава од: Ado 21 септ. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
Registrirano so zelen karton
Zimski novi gumi
Full servis
Bez dopolnitelno vlozuvanje
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации