Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330 X-Drive 230ks PANORAM NAVI - 07

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 06 фев. 19:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата

Suzuki Grand Vitara 1.9DDis 131ks 4x4 - 2008 ZAMENA 7 550 ЕУР
VW Touran 1.9TDi 105ks 6brzini *REG+SERV* - 06 4 150 ЕУР
VW Golf 5 2.0TDI 140ks SPORTLINE ZAMENA 05 4 700 ЕУР
Chevrolet Cruze 2.0CDTi 150ks Unikat 2011 moznost na rati 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
330
SE PRODAVA BMW 330 XD 230KS FULL OPREMA PANORAMA REGISTRIRANO NA BG TABLI DO 15.08.2019 , MOZE DA SE СARINI ZA EDN DEN !!!

VOZILOTO E SERVISIRANO KOMPLET

АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: BMW 330 XD 230KS UNIKAT

Година на производство: 2007
Километража: 227.000km (so servisini dokumenti)
Цена: 0
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-Автоматски менувач
-Паркинг сензори
-АБС
-ФАР
-НАВИГАцИЈА
-ПАНОРАМА
-АСР
-СЕРВО
-КОЖЕН САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ)
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179 / 078359300
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата
VW GOLF 6 2.0TDi 140ks 6brzini *HIGH LINE* - 2011 7 600 ЕУР
Alfa Romeo 147 1.9 JTD UNIKAT REDIZAIN 3 350 ЕУР
Seat Leon 2.0 TDI 140ks 6brzini SPORT- 07 4 850 ЕУР
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI-90ks UNIKAT -02 2 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации