Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 330D 2001

3 700 ЕУР

Се продава од: Џеват 25 ноем. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Модел
330

Bmw 330d 2001 donesena od Svajcaria
Registrirana so zelen karton
Dobar motor so celosna servisirana kniska do denes
Letni gumi so aluminski R17
Zimski gumi so aluminski R17

Senzori za parking
Automatik
Tiptronik
Tempomat na volan
Tel. 070905364 moze i na viber
Џеват
 
070905364
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации