Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330 odlicno socuvan -00

5 000 ЕУР

Се продава од: Toni 07 мај 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
330
Kolata e dobro socuvana uvezena e pred 5godini od prv gazda.
ima klima
kozni sedista
lieni bandasi
abees kocnici.
Кон почеток