Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov uvoz na povekje koli Auto M Expo

888 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 24 мај 21:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата

NISSAN QASHQAI  -07 8 099 ЕУР
Citroen Xsara Picasso -07 -
Peugeot 207 Energie -08 -
Seat Altea - 04 4 950 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
Najgolem izbor na polovni avtomobili od ponovo godiste od site modeli,nov uvoz, kompletno sredeni dokumenti mozen dogovor i za registacija.
AUTO M EXPO
АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.
Visit our store page
a.turundzev 30a Show on the map
078 370 100, 078 697 756
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
NISSAN QASHQAI  -07 8 099 ЕУР
Audi A3 S-line -08 9 499 ЕУР
VW Polo -02 -
Mercedes A klasa 160 cdi -05 NOV UVOZ 5 399 ЕУР
Кон почеток