Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Се продава од: arianit 26 септ. 04:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
330
6000 euro
arianit
Кон почеток